Endermoloģija – saudzīga metode ādas mehāniskai stimulācijai, kuras mērķis ir paaugstināt šūnu aktivitāti. Var ietekmēt gan sejas, gan ķermeņa ādu un endermoloģijai piemīt ļoti plašs pielitošanas spektrs. 

 

Procedūras veic speciālisti, izmantojot LPG Cellu M6 Integral 2 aparātus.

 

Aparāta uzgaļi, kas aprīkoti ar rullīšiem vai plāksnītēm, maigi satver ādu, kas ļauj mērķtiecīgi apstrādāt atsevišķus ķermeņa un sejas rajonus. ŠĪ metode ir 100% fizioloģiska.  

 Metodei ir plašs pielietojuma spektrs – estētika, sports, rehabilitācija, SPA.

 

Kas ir mehāniskā stimulācija™?

Mehāniskā stimulācija – tā ir metode, ko atzinusi zinātnieku apvienība. Ādas virskārtas mehāniskā stimulācija nosūta signālu dziļāk šūnām (piemēram, tauku šūnām un fibroblastiem) lai izraisītu fizioloģisku reakciju (piemēram, kalogēna un elastīna aktīvāku izstrādāšanos vai lipolīzes aktivizāciju).

 

Rullīšu tehnoloģija

Divi neatkarīgi motorizēti rullīši (LPG patentēti), izmantojot trīs virzienus, maigi iedarbojas uz ādu, veidojot dažādas krokas. Atkarībā no izvirzītiem mērķiem, ir atšķirīga to iedarbība: notiek celulīta ārstēšana, samazinās tauku slānis, tūska, fibroze, iekaisumi, paaugstinās ādas elasticitāte.   

 

 

 Liftinga tehnoloģija (2013. gada patents)

Uzgalis Ergolift, ko patentēja LPG 2013. gadā, atļauj izmantot divu līmeņu stimulāciju – vertikālo un horizontālo. Atkarībā no plāksnīšu un vakuuma pulsācijas parametriem, uzgalis Ergolift rada mērķtiecīgi virzītu, daudzdimensionālu stimulāciju dažādos ādas slāņos, lai izpildītu uzstādītos estētiskos un terapeitiskos uzdevumus (piemēram, taukšūnu atbrīvošana, drenāža, krunciņu aizpildīšana, ādas tvirtuma atjaunošana, oksigenācija vai defibroze). Plašā parametru izvēle ļauj strādāt ar dažādiem uzdevumiem: fibrozes, tūskas un rētu samazināšana, iedarbība uz krunciņām, plānajiem audiem un uz jūtīgajiem sejas un ķemeņa ādas laukumiem. .

 

 

 

Septu nozīme

Septa – paralēlas plāksnītes, kas sadala hipodermu mazās “šūniņās”, kas satur adipocītus (taukšūnas). 

Kad taukšūna palielinās, plāksnītes maina formu, un velk ādu uz leju tajā vietā, kur tās piestiprinātas ādai. Tā rodas celulīts un apelsīna miziņas efekts.

 

Lipomasāža atbrīvo šīs plāksnītes un uzlabo asinscirkulāciju. Tajā pašā laikā, rullīšu uzgaļa mehāniskā iedarbība izraisa bioloģiskās reakcijas un aktivizē uzkrāto tauku izvadi.

 

   © 2016 SIA ADELAYN. All Rights Reserved.