RAINDROP masāža - Lietus Lāses masāža (60 min.)

 

Indiāņi asociējas ar kara krāsojumu un spārnotajām galvassegām, bet ne ar SPA procedurām. Neskatoties uz to, viens no populārākajiem SPA veidiem, masāža "Raindrop", ir aizgūta no indiāņu cilts Lakota.

Šo neparasto paņēmienu patentēja Gary Young (Gary Young), slavenais amerikāņu naturopāts, pievienojot oriģinālai procedūrai dzīvo augu spēku. Šajā sinerģijā dzimusi unikāla masāžas tehnika ​​ "Raindrop" (Lietus lāse).

 

Raindrop masāžas ieguvumi:

 • Enerģijas ķermeņa centru balanss un izlīdzināšana: Valor komplekss – tas ir ēterisko eļļu maisījums, tas izlīdzina fizisko, smalko un garīgo enerģiju. Sastavā ietilpst rožkoka, egles, vīrakas, zilās biškrēsliņu ēteriskās eļļas.
 • Muskuļu relaksācija: muskuļu spazmas, muskuļu kairinājums, to visu noņems ēteriskās eļļas: baziliks, ziemciete, majorāns, ciprese, un piparmētra. Tās atslābina muskuļus, tostarp gludos, kurus mēs nekontrolējam - sirds, zarnas.
 • Mugurkaula un muskuļu sāpju noņemšana: infekcijas mikroorganismu esamību pie mugurkaula izraisa sāpes un iekaisumus. Wintegreen - uzreiz iekļūst organismā un mazina sāpes. Dezinficējoša, spazmolītiska, pretiekaisuma un asinsvadus paplašinoša iedarbība. Pazemina asinsspiedienu.
 • Mugurkaula iztaisnošana bez fiziskām manipulācijām: mikrobi, kas dzīvo gar mugurkaulu, pastiprina tā deformāciju un var izraisīt slimības, piemēram, mugurkaula skoliozi. Ēteriskā eļļām - raudenei, majorānam, timiānam un bazilikam ir antivīrusa un antibakteriāla iedarbība.
 • Organisma iekaisumu samazināšana: tiek izmanotas trīs pazīstamas dabiskās pretiekaisuma ēteriskās eļļas: ziemcietes, timiāna un piparmētras.
 • Uzlabota asins cirkulācija: cipreses ēteriskā eļļa, no grieķu valodas "mūžīgā dzīve", uzlabo asinsriti, nostiprina kapilārus, atbalsta sirds un asinsvadu sistēmu, mazina spriedzi, spazmolītiska, pretmikrobu, antiseptiska iedarbība, samazina gļotādas tūskas.
 • Imūnsistēmas funkcijas uzlabošana: ēteriskās eļļas timiāns un raudene stiprina imūnsistēmu. Arī organisms attīrās no toksīniem, vīrusiem un baktērijām, kas kopumā samazina slogu uz imūnsistēmu un uzlabo veselību. Timiāna ēteriskai eļļai ir arī pretsēnīšu, pretparazītu un anti-novecošanās iedarbība. Piparmētra spēcīgi strādā uz elpceļu infekcijām. Tai ir pretiekaisuma, pretvīrusu, pretaudzēju, pretparazītu, anti-baktēriju, pretsāpju un spazmolītiska iedarbība. Majorāns - mīlestības un ilgmūžības augs, tas nomierina nervus, regulē asinsspiedienu, ar spazmolītisku, antibakteriālu, pretsēnīšu, antiseptisku, pretiekaisuma un atkrēpošanas iedarbību.
 • Emocionālā labklājība, atbrīvošana no stresa un garīga noguruma: smarža ir tikai viena no piecām maņām, kas ir tieši saistīta ar smadzenu limbisko sistēmu, kas kontrolē emocijas. Ēteriskā eļļa baziliks - uzlabo garastāvokli, noņem sastāvējušos enerģiju. Aroma-siez - speciāls ēterisko eļļu maisījums, kas palīdz atslābināties, nomierina un noņem sāpes, nogurumu un stresu. Piparmētra - nomierina prātu.
 • Detoksikācija: ēteriskām eļļām ir augsts fenolu saturs, kas attīra šūnu receptorus, uzlabo limfātisko sistēmu un veic ķermeņa detoksikāciju.
 • Efektivitāte: tā kā ēteriskās eļļas turpina aktīvi darboties arī nākamajā dienā, "Raindrop" masāžai, salīdzinot ar citām, ir ir dziļāka un ilgāka iedarbību. Tādēļ, vēlamā rezultāta sasniegšanai un veselības uzturēšanai, pieteikami ir veikt vienu "Raindrop" masāžu nedēļā. Tas padara Raindrop masāžu īpaši pievilcīgu aizņemtiem cilvēkiem.

Palutini sevi ar Lietus lāses masāžu - atjauno savu ķermeni un prātu!

 

 

Reiki masāžas seanss ķermeņa un prāta harmonijai (45 min.)

 

Reiki ir īpaša masāžastehnika, kurā izmanto viļņu vibrācijas - tās iedarbojas enerģētiskā līmenī, tāpēc procedūras laikā atslābināsies ne tikai ķermenis, bet arī prāts un garīgā pasaule.

Reiki palīdz ieviest harmoniju dzīvē, uzlabot darba spējas, miegu, stiprina nervu sistēmu un imūnsistēmu. Masāža ir dabiska ķermeņa, dvēseles un gara veselības saglabāšanas metode.

5 Reiki principi ir  :

 • Jau šodien es esmu priecīgs
 • Jau šodien es esmu mierīgs
 • Jau šodien es esmu labestīgs un mīlu visu
 • Jau šodien es uzcītīgi un godīgi strādāju
 • Jau šodien es pateicos par visu svētību, ko saņemu.

 

Aromterapijas masāža (60 min.) 

 

Vispārēja un dziļi relaksējoša ķermeņa masāža, izmatojot ēteriskās eļļas, kas tiek individuāli piemeklētas atbilstoši J'ysu vēlmēm konkrētajā brīdī.

 

Klasiska ķermeņa masāža (60 min.)

 

Klasiska ķermeņa masāža ir izstrādāta, lai stimulētu asinsriti un limfodrenāžu. To veic ar īpašām relaksējošām masāžas kustībām, lai mazinātu muskuļu saspringumu.

 

Stone terapija vai masāža ar karstiem akmeņiem (80-90 min.)

 

Viena no senākajām relaksācijas un atveseļošanās metodēm. Masāža ar akmeņiem pozitīvi ietekmē sirds-asinsvadu un elpošanas sistēmas darbību, veicina arteriālā spiediena normalizāciju, stimulē centrālo un veģetatīvo nervu sistēmu, noņem muskuļu nogurumu un spriedzi.

 

 

 Pierakstīties uz procedūru vai saņemt papildu informāciju Jūs varat zvanot pa tālruni: (+371) 27062233

   © 2016 SIA ADELAYN. All Rights Reserved.